Historical Dictionary of The Ukrainian Revolution of Dignity
Англомовна версія Історико-семантичного словника "Дискурс Революції Гідності"

Дати події: 
01 Гру 2017

Вихід друком англомовної версії Історико-семантичного словника "Дискурс Революції Гідності"  за назвою "Historical Dictionary of The Ukrainian Revolution of Dignity" (500-600 статей загальним обсягом близько 40 ум. друк. арк.) для поширення в англомовних країнах.

Обговорення термінологічних питань, пов'язаних з перекладом термінів "Словника", буде запропоновано провести у форматі круглого столу науково-теоретичного часопису Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди «Філософська думка» за назвою «Лексикон Революції Гідності – англійською мовою» із публікацією матеріалів у тематичному розділі чергового числа науково-теоретичного часопису «Філософська думка».

Видання англомовної версії «Словника» планується у видавництві «Rowman & Littlefield Publishers» в межах серії «Historical Dictionaries of War, Revolution, and Civil Unrest» наприкінці 2017 року.

* Оформлення обкладинок наведено виключно як приклад; використані фото є власністю авторів та можуть бути застосовані в друкованих версіях виключно при наявності дозволу правовласників.

Нові публікації

Метою науково-соціального проекту «ДИСКУРС РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ: СЕМАНТИКА СОЦІАЛЬНИХ КОНФЛІКТІВ» є протистояння інформаційній агресії та стабілізація картини світу у суспільній свідомості шляхом актуалізації академічного і громадського діалогу навколо дослідження семіотичних змін періодів історичних потрясінь та забезпечення адекватного термінологічного представлення України та подій останніх років у національному і світовому соціально-політичних просторах шляхом проведення академічних та публічних заходів, публікацій у медіа, а також видання провідними українськими фахівцями з філософії, історії, соціології, релігієзнавства, політології, лінгвістики та медіа‑комунікацій україномовної та англомовної версій Історико-семантичного словника "Дискурс Революції Гідності".