Хочу кружевные трусики и ЕС

×

Повідомлення про помилку

Notice: unserialize(): Error at offset 217 of 253 bytes в _ctools_export_unpack_object() (рядок 820 із /home/ilami1/discourse.in.ua/www/sites/all/modules/ctools/includes/export.inc).

Первинні вкладки

Робочим прикладом статті Словника може служити тестова стаття «Ввічливі люди» (наразі лише російською мовою). Утім, планується пропонувати авторам робити акцент не стільки на фактографічній інформації, скільки на аналізі того, як змінюється змістовне наповнення чи ціннісне забарвлення понять, за участі яких політичних та соціальних суб’єктів це відбувається та як впливає на зміну дискурсивних практик та картини світу у суспільній свідомості. Формат та перелік статей будуть доступні для обговорення та уточнення на круглому столі, а також протягом усього першого етапу реалізації проекту.
Час виникнення: 
Неділя, Травень 1, 2016

Нові публікації

Метою науково-соціального проекту «ДИСКУРС РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ: СЕМАНТИКА СОЦІАЛЬНИХ КОНФЛІКТІВ» є протистояння інформаційній агресії та стабілізація картини світу у суспільній свідомості шляхом актуалізації академічного і громадського діалогу навколо дослідження семіотичних змін періодів історичних потрясінь та забезпечення адекватного термінологічного представлення України та подій останніх років у національному і світовому соціально-політичних просторах шляхом проведення академічних та публічних заходів, публікацій у медіа, а також видання провідними українськими фахівцями з філософії, історії, соціології, релігієзнавства, політології, лінгвістики та медіа‑комунікацій україномовної та англомовної версій Історико-семантичного словника "Дискурс Революції Гідності".